Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne zwykłe to podstawowa usługa oferowana przez nasze biuro, o którą najczęściej proszą nasi klienci. Najpierw wysyłasz nam swój plik do tłumaczenia e-mailem, potwierdzasz otrzymaną wycenę, a następnie zgodnie z wybranym terminem otrzymujesz tłumaczenie, również pocztą elektroniczną. 

Dokument do tłumaczenia możesz wysłać w dowolnym formacie, np. .doc, .ppt , .odt, .txt, .rtf, .pdf. Tłumaczenie otrzymasz w edytowalnym formacie .doc lub .docx, rozpoznawalnym przez np. edytor tekstu Word 2010. Ponadto, dla Twojej wygody do nazwy pliku dodamy datę odsyłki oraz kombinację językową.

Wciąż nie wiesz czy na pewno potrzebujesz właśnie tłumaczenia zwykłego? Sprawdź w kolumnie obok usługę "Tłumaczenia przysięgłe" lub od razu skontaktuj się z nami, a dokładnie odpowiemy na Twoje pytania!

Profesjonalne tłumaczenia pisemne otwierają wiele nowych możliwości, szczególnie biznesowych. Pomagają wejść na nowe rynki i wprowadzić produkty. Umożliwiają również zawarcie intratnych kontraktów, zyskanie przewagi konkurencyjnej oraz przede wszystkim prowadzenie płynnej komunikacji z otoczeniem międzynarodowym.

Warto pamiętać, że przetłumaczona prezentacja, raport czy innego rodzaju dokument, który otrzyma kontrahent, wpływa bezpośrednio na wizerunek i postrzeganie Twojej firmy. Dlatego dobrze jest mieć pewność, że tłumaczenia są najwyższej jakości – rzetelne, profesjonalne, staranne językowo, czyli dokładnie takie jak tłumaczenia wykonywane przez naszych pracowników.

Oferujemy tłumaczenia pisemne z wielu języków, m.in. angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, ale również mniej popularnych, a przez to bardziej poszukiwanych, takich jak szwedzki, estoński, grecki, niderlandzki i wielu innych.

Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne Warszawa to niejedyny obszar naszej działalności. Z sukcesem i od lat współpracujemy z klientami również z innych lokalizacji, zarówno województwa mazowieckiego, jak i całej Polski.

Potrzebujesz profesjonalnego i poprawnego tłumaczenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie, mailowo lub w kontakcie osobistym. Po przesłaniu do nas pliku z tekstem do przetłumaczenia, otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę zlecenia.