Tłumaczenia medyczne

Jak przebiega realizacja zamówienia?

Jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne Warszawa jest miastem, w którym funkcjonuje wiele biur specjalizujących się w tego typu zleceniach, jednak korzystając z oferty naszej firmy możesz być pewny otrzymania rzetelnie przygotowanej realizacji, wyróżniającej się poprawnością pod względem stylistycznym i leksykalnym. Chętnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami i przedstawimy wycenę dotyczącą konkretnego tekstu – proponujemy wysoką jakość usług, przy jednoczesnej atrakcyjnej ofercie cenowej. Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy, dlatego gwarantujemy, że do każdego zamówienia podchodzimy w sposób profesjonalny. Służymy radą na wszystkich etapach danego projektu, ponadto bardzo ważnym aspektem jest dla nas dotrzymywanie umówionych terminów.

Na co zwracamy uwagę podczas tłumaczenia tekstów medycznych?

Teksty branżowe, w tym również teksty medyczne, wymagają wyjątkowego zaangażowania, dużych umiejętności i rozległej wiedzy. Niepoprawnie przetłumaczone wyrażenie z danego profesjolektu może całkowicie zmienić sens, jaki chciał przekazać autor, dlatego dużą wagę przywiązujemy przede wszystkim do skrupulatnego weryfikowania słownictwa. Osoby odpowiedzialne w naszym zespole za tłumaczenia medyczne posiadają obszerną praktykę zawodową i wyróżniają się dużą efektywnością w zakresie wykonania tego typu zleceń. Poza tym teksty medyczne zazwyczaj są napisane formalnym językiem, w związku z czym poprawność gramatyczna odgrywa bardzo ważną rolę. Tłumacze kładą nacisk na stylistykę i składnię, starając się zachować pierwotny charakter tekstu.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie zostało opracowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych – tłumaczenia specjalistyczne są jednym z podstawowych obszarów naszej działalności, a każdą realizację postrzegamy jako wizytówkę prezentującą umiejętności zespołu. Wielokrotnie potwierdziliśmy swój profesjonalizm, czego miarodajne potwierdzenie stanowią liczne referencje wystawione przez współpracujących z nami klientów