Tłumaczenia rosyjski dla firm

Tłumaczenia z języka rosyjskiegoWielu z nas miło wspomina jeszcze z kaset VHS rosyjską bajkę „Wilk i Zając” oraz powiedzonko złego wilka: „Ну, погоди!” :) Rosja kojarzy nam się także z takimi elementami kulturowymi jak lalki Matrioszki, karabin Kałasznikow albo kosmonauta Jurij Gagarin.

Ale ten kraj to znacznie więcej – to przede wszystkim największe na świecie państwo terytorialne i bardzo silny gracz w polityce światowej, którego kontakty sięgają również Europy Środkowo-Zachodniej. Z tego powodu tłumaczeń PL-RU i RU-PL jest coraz więcej i należy w nich zachować szczególną skrupulatność.

 

matrioszkiBiuro tłumaczeń Nowkom i nasi tłumacze zdają sobie z sprawę z powyższego. Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami zwykłymi i przysięgłymi języka rosyjskiego. Nasi tłumacze nie tylko doskonale znają język naszego dużego sąsiada zza wschodu, ale i jego złożoną i różnorodną kulturę. Dzięki temu Państwa tłumaczenie będzie najwyższej jakości, a nasza cena 39 PLN za stronę jest na polskim rynku bardzo konkurencyjna.

Serdecznie zapraszamy Państwa firmę do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna!

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń rosyjskich, proszę zajrzeć do naszych referencji