Tłumaczenia niemiecki dla firm

Tłumaczenia z języka niemieckiegoNiemcy to kraj, który pozytywnie kojarzy nam się z szybkimi samochodami BMW i doskonałymi autostradami bez górnego ograniczenia prędkości. Niemcy to także także sławne postacie takie jak nowatorski wynalazca druku Jan Gutenberg, znakomity fizyk Alfred Einstein czy doceniany do dziś kompozytor Jan Sebastian Bach. To także bardzo rozpoznawalna architektura, np. Brama Brandenburska.

Nie wszyscy wiedzą, że to właśnie naszemu zachodniemu sąsiadowi zawdzięczamy zwyczaj wspólnego ubierania choinki w bożonarodzeniowy wieczór z rodziną. Natomiast, za językową ciekawostkę można uznać fakt, że tak często używany przez wszystkich akronim „OK” pochodzi od niemieckiego „Ohne Korrektur”.

Warto wiedzieć, że język niemiecki ma ponad 100 milionów rodzimych użytkowników na świecie. Jest używany nie tylko w Niemczech, ale również Austrii, Szwajcarii, Belgii, a także poza Europą, np. w Kanadzie. Prawie 10% stron internetowych jest w języku niemieckim.

brama brandeburskaJęzyk niemiecki ma trudną gramatykę, ale Biuro tłumaczeń Nowkom to zespół wykwalifikowanych tłumaczy, w tym niejeden tłumacz niemieckiego. Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe jak i poświadczone (potocznie zwane przysięgłymi). Tłumaczenie nieprzysięgłe w kombinacji PL-DE lub DE-PL to koszt jedynie 39 PLN w trybie zwykłym!

Warto zaznaczyć, że każde tłumaczenie zamówione w naszym biurze jest dodatkowo weryfikowane przez drugiego tłumacza.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Wycena tłumaczenia jest bezpłatna!

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń niemieckich, proszę zajrzeć do naszych referencji