Tłumaczenia mołdawski dla firm

Tłumaczenia z języka mołdawskiegoMołdawia to niewielki kraj bardzo blisko związany z Rumunią, co widać nawet po podobieństwie flag tych dwóch państw. Poparcie dla zjednoczenia z Rumunią rośnie wśród społeczeństwa, choć wciąż jest dosyć niskie (<30%).

Język mołdawski czasami uważa się po prostu za dialekt języka rumuńskiego, a ten jest obowiązujący językiem urzędowym w Mołdawii.

Mołdawia to niestety jeden z najbiedniejszych krajów Europy. Jej kulturową potrawą jest mamałyga, czyli potrawa z gotowanej kukurydzianej mąki lub kaszy, która w Polsce ma inne znaczenie :)

Warto wspomnieć, że ten kraj słynie ze swoich wysokiej jakości docenianych na całym świecie win. Jest to ważna część eksportu mołdawskiej gospodarki. Mało osób wie, że Mołdawia przoduje także w produkcji wyrobów piwowarskich: piwo „Bere Chisinau” zdobyło pierwsze miejsce w Norymberdze w 2007 roku, zostawiając daleko w tyle tak osławione piwa niemieckie czy czeskie.

Nasze tłumaczenia z mołdawskiego są tak dobre jak mołdawskie wino :)

Dziedziny tłumaczone przez nas dla firm i osób prywatnych to:

* tłumaczenia prawnicze (np. umowy prawne, akty notarialne, dokumenty tożsamości, orzeczenia sądowe)
* tłumaczenia ekonomiczne (np. bilanse finansowe, rachunki zysków i strat, poświadczenia kredytowe, sprawozdania rynkowe)
* tłumaczenia techniczne (np. instrukcje obsługi urządzeń elektrycznych, opisy budowy maszyn)
* tłumaczenia marketingowe (np. opisy reklamowe produktów, broszury marketingowe)
* tłumaczenia dokumentów (np. strony internetowe, dyplomy edukacyjne, zaświadczenia zdrowotne)
i każdy inny rodzaj dokumentów w zależności od Państwa potrzeb tłumaczeniowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna.

Dowiedz się ile będzie kosztować tłumaczenie w Biurze Tłumaczeń Nowkom