Tłumaczenia hiszpański dla firm

Tłumaczenia z języka hiszpańskiegoLatynoski klimat w Hiszpanii podgrzewają takie atrakcje jak gorące śródziemnomorskie na południowych plażach, egzotyczny taniec flamenco, a także możliwość obejrzenia ekscytującej korridy (tradycyjnych walk z bykami). Aż chce się krzyknąć „¡Viva España!

Ale język hiszpański przekroczył daleko granice samej Hiszpanii. Warto wiedzieć, że jest to trzeci najczęściej używany język na ziemi – jako językiem ojczystym posługuje się nim około 650 milionów ludzi na wszystkich kontynentach świata, a ponadto 100 milionów używa go jako drugiego języka. Taka duża liczba użytkowników pokazuje jego powszechność.

korrida

Dlatego też tłumaczenia z hiszpańskiego są bardzo popularne. Nasze biuro tłumaczeń ma wielu wyspecjalizowanych tłumaczy języka hiszpańskiego, którzy starannie i jakościowo tłumaczą dokumenty w kombinacji z tym językiem. Ceny za język hiszpański zaczynają się już od 55 PLN netto.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna!

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń hiszpańskich, proszę zajrzeć do naszych referencji