Tłumaczenia grecki dla firm

Tłumaczenia z języka greckiegoW przeszłości Grecja była uważana za kolebkę cywilizacji zachodniej. To właśnie w Grecji powstał pierwszy fundament demokracji, gdzie obywatele z prawem głosu mogli decydować o sprawach państwowych. Ten kraj kojarzy nam się także z filozofią (np. Sokrates), a także wyczynami sportowymi – wystarczy pomyśleć o biegu maratońskim lub Igrzyskach Olimpijskich. Geograficznie, Grecja jest krajem na którego terytorium znajduje się wiele wysp – z bardziej znanych Kreta i Rodos kuszą nas by spędzić tam wakacje.

Warto wiedzieć, że w Grecji używa się innego systemu znaków, a dokładnie alfabetu greckiego. Jego litery znamy m.in. z powiedzenia „być alfą i omegą”.

Ponadto, na pewno każdy zetknął się z Grecją w szkole. Na matematyce uczyliśmy się twierdzenia Pitagorasa, a na polskim czytaliśmy o greckich bogach w „Mitologii Greckiej” Parandowskiego. Wielbiciele kina, w tym pracownicy naszego biura, z wypiekami na twarzy oglądali film pt. „300” o wojowniczych Spartiatach.

filozofowie

Nasi tłumacze z języka greckiego walczą równie dzielnie jak wspomniani Spartanie by dostarczyć najlepsze jakościowo tłumaczenia w najszybszym terminie. Mimo, że język grecki znajduje się w III grupie językowej, to i tak z pewnością uznają Państwo nasze ceny za korzystne.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna.

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń włoskich, proszę zajrzeć do naszych referencji