Tłumaczenia francuski dla firm

Tłumaczenia z języka francuskiegoFrancja może kojarzyć się nam z delektowaniem się lampką wyrafinowanego  wina w ciepły słoneczny dzień pod wieżą Eiffla. Ten niezwykły element paryskiej architektury stał się często przedstawianym miejscem jeszcze w starych czarno-białych filmach o miłości. Myśląc o Francji czujemy także przyjemny zapach luksusowych perfum Coco Chanel, zadziwiamy się nad nowymi trendami w modzie, a także zastanawiamy się czy Francuzi faktycznie jedzą żabie udka. Francji zawdzięczamy także wiele doskonałych dzieł sztuki, np. portret Napoleona Bonaparte na koniu.

wieża eiffla

Ponad 200 milionów osób na całym świecie używa francuskiego jako głównego języka komunikacji. Każdy potrafi się przywitać („bonjour”), podziękować („merci”) i zdziwić po francusku („sacrebleu!”). Jednak gdy Francuz zacznie mówić coś więcej, to niestety większość z nas zapewne się pogubi.

Biuro tłumaczeń Nowkom pomoże zrozumieć ten piękny, aczkolwiek trudny język. Tłumaczymy dokumenty francuskie zarówno w tłumaczeniu zwykłym i poświadczonym (pot. przysięgłym).

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna!

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń francuskich, proszę zajrzeć do naszych referencji