Tłumaczenia czeski dla firm

Tłumaczenia z języka czeskiegoCzechy – większość z nas zapewne skojarzy ten kraj z pewną bajką z dzieciństwa. Kto nie uwielbiał oglądać Krecika? :-)

Nie da się nie zauważyć, że język naszego południowego sąsiada – język czeski – w brzmieniu jest bardzo zwodniczo podobny do polskiego. Wskutek tego stał się źródłem wielu dowcipów dotyczących znaczeń poszczególnych słów. Te podobieństwa bywają źródłem bardzo zabawnych sytuacji, ale również nieporozumień na które nie można sobie pozwolić np. w świecie biznesu.

Nikt nic nie wie, czeski film” – to powiedzenie na dobre utarło się w polskiej mowie. Dlatego biuro tłumaczeń Nowkom szybko i sprawnie pomoże Państwu przetłumaczyć czeskie teksty z każdej dziedziny. Nasze biuro profesjonalnie wykonuje tłumaczenia zwykłe i poświadczone (potocznie zwane tłumaczeniami przysięgłymi) dla firm w kombinacji PL-CZ i CZ-PL.

krecikMimo, że język czeski znajduje się w III grupie językowej, to na pewno przekonają się Państwo, że nasza cena za stronę (1800 znaków ze spacjami) jest bardzo korzystna, bo zaczyna się już od 65 PLN netto.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna.

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń włoskich, proszę zajrzeć do naszych referencji