Tłumaczenia angielski dla firm

Tłumaczenia z języka angielskiegoJęzyk angielski większość z nas pozytywnie skojarzy z angielskim dżentelmenem lub herbatą, którą Brytyjczycy zwykli pić o piątej po południu.

Angielski to najpopularniejszy język na całym świecie, nierzadko określany jako lingua franca w świecie biznesu i polityki. Mówi się w nim w takich krajach jak Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, jednak warto wiedzieć, że formalnie używa się go również w Kanadzie, Republice Południowej Afryki, Australii i Nowej Zelandii. Jest oficjalnym językiem urzędowym w łącznie 54 krajach.

Warto również wiedzieć, że około 335 milionów osób używa go jako języka ojczystego, a jako językiem obcym włada nim szacunkowo 1,2-1,6 miliarda osób. Oznacza to, że dzięki przetłumaczeniu Państwa tekstu na język angielski będzie mogła go zrozumieć prawie co 5. osoba na świecie.

big benBiuro tłumaczeń Nowkom profesjonalnie wykonuje tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia poświadczone (potocznie: tłumaczenie przysięgłe) dla firm z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.

Firmy chętnie korzystają z usług naszego biura i właśnie tłumaczenia z języka angielskiego najczęściej są zamawiane przez naszych klientów. Od lat współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi z tego języka.

Cena za stronę tłumaczenia zwykłego w naszym biurze jest bardzo konkurencyjna na rynku. Za standardową stronę tłumaczenia zwykłego w kombinacji PL-ENG i ENG-PL zapłacą Państwo zaledwie 39 PLN netto!

Warto zaznaczyć, że każde tłumaczenie zamówione w naszym biurze jest dodatkowo weryfikowane przez drugiego tłumacza.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z biurem tłumaczeń Nowkom z Warszawy! Proszę pamiętać, że wycena tłumaczenia jest bezpłatna!

Aby przekonać się o jakości naszych tłumaczeń angielskich, zajrzyj do naszych referencji